| catalin112 a întrebat:

Hi TPU,
Cateva filme de Groaza Horror va rog frumos, ceva sa te bage in speriete laughing nu doar asanticipatmec a... Multu

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns:

Mai bine te-ai culca si ai visa ceva frumos decat sa te speri aiurea.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insidious 1 si 2, trebuie neaparat sa le vezi pe amandoua, pentru ca 'teroarea' sa fie completa :
Insidious 1 : http://www.cinemagia.ro/filme/insidious-559283/
Insidious 2 : http://www.cinemagia.ro/filme/insidious-chapter-2-581722/

"Sl8n8t" - noaptea macelului.
Ar mai fi "Evil Dead" 2013, ''Silent Hill'' si eventual si continuarea sa din 2012.
Teroare placuta! :D

| catalin112 explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin112):

Da? Foarte bine, felicitari! Inseamna ca intr-adevar iti plac filmele horror.

| MariusSorin a răspuns:

Paranormal Activity: The Marked Ones, Insidious: Chapter 2, Carrie
Dar pentru seara asta iti recomand ceva mai soft precum I Spit on Your Grave, iar pentru maine I Spit on Your Grave 2. O seara buna laughing

| Alexandra_Ioana_1996_Re5H a răspuns:

The conjuring, mama...