| PufulethePuffy a întrebat:

Hi TPU:*... Unde pot gasi si eu episoadele din naruto de la 81 in sus in romana?big grin funditabig grin

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Poti sa le vezi numai sub in rom! Oricum parerea mea e sa t uiti pana la plecare lui Sasuke din Konoha si dupa aceea sa incepi Naruto Shippuden. Ep le gasesti pe www.anime.kage.ro sau pe www.anime.kage.com.
P.S Daca vrei sa afli ce se intampla in continuarea serialului poti citi Naruto Mnga(benzi desenate japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac anime-urile. Le gasesi sub in rom pe www.anie.kage.ro la sectiunea manga si in eng pe mangable.com parca!(in eng incep de la 1 si in rom de la 300 si ceva) Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Anime.kage.ro

| selfie a răspuns:

Pe siteul peteava. Eu acolo ma uit. Pana la ep 150 parca sunt in romana restul subtitrate.