| ioanacristina666 a întrebat:

Imi puteti recomanda filme bune psihologice?

7 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Liar Game(Thriller, Suspanse, Mystery) este foarte interesant[este vorba despre o fata care este invitata sa participe la un reality-show ''Liar game'', un joc de supravietuire psihologica, in care participantii se inseala reciproc si cel care reuseste sa ajunga in finala castiga premiul in bani de 10 milioane de dolari.]
https://www.youtube.com/watch?v=6PiAfNmAdgw

| faramatania a răspuns:

Source Code (2011),Exam (2009),The Killing Room (2009),Secret Window (2004),Mulholland Drive (2001),Inland Empire (2006),The Unknown Woman (La sconosciuta (2006),Hidden Face (2011),Magic Magic (2013),Paranoia (2013),Predestination (2014),Side Effects (2013),Shadow Dancer (2012),Autumn Blood (2013),The Double (2013),Straw Dogs (2011),The Captive (2014),Lizzie Borden Took an Ax (2014),Cyberbully (2015),Squatters (2014),Blue Caprice (2013),Vice (2015),The Anomaly (2014),Lucy (2014),88 (2015),The Gambler (2014),Before I Go To Sleep (2014),Ask Me Anything (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Identity
Poker Night
Exam. Vizionare placuta!

| CuriousStuff a răspuns:

Predestionation, Prestige, Shutter Island, Now You see Me 1/2, Memento, Forest Gump, Inception, Interstellar
Daca vrei filme care sa te faca sa te gandesti putin... la viata si nu numai.

| Clorox a răspuns:

Incearca Lucifer, serios acum, este super!
Nu-i doar despre rau sau chestii de gen, este bazat doar pe psihologie! E super!

| vocea a răspuns:

Iubita mea acum eu nu iti stiu gusturile sau daca ai vazut filmul pentru ca cele mai tari s-au vazut de toata lumea

saw - este un film genial din 7 parti, este fascinant

Number 23 - pentru cei pasionati de numerologie, unde vezi ca acel numar 23 ii apare peste tot in viata in tot ceea ce face,

Shutter island cu leonardo dk

Mai stiam dar nu prea le retin numele, bafta, apropo este un film interzis in multe tari humman centipede cine a scris regia este sadic, e imposibil de inteles este subuman, iar un film recent care mi-a placut a fost cabana din padure

| DonarisDona a răspuns (pentru vocea):

The human centipede si faces death sunt interzise in nu stiu cate tari