| Alle02 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un serial pentru adolescenti (fara vampiri, varcolaci.). Unul de dragoste, "normal".
Funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gossip girl, pretty little liars. happy

| OnuOnulică a răspuns:

American Pie.

| Alle02 explică (pentru OnuOnulică):

L-am vazut

| HereToHelp123 a răspuns (pentru Alle02):

Scuze,mi s-a postat aiurea raspunsul. "It's okay, that's love". https://www.youtube.com/watch?v=oyAXCEc_-2Q

| FlorinCiokan a răspuns:

Chuck. E Dragoste Comedie si putina actiune. E putin vechi. Dar asemenea combinatie de genuri super tare nu am intalnit de mult la serialele din zilele de azi.

| HereToHelp123 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa neaparat. E un serial coreean, care mi-a intrat la suflet. Si eu la inceput eram sceptica cu serialele lor, dar dupa ce l-am vazut mi-a intrat efectiv la suflet