| KdyL a întrebat:

IMI puteti spune si mie cate parti din Stapanul inelelor sunt / va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Tauriel a răspuns:

Sunt trei : Fratia inelului (The fellowship of the ring)2001, Cele doua turnuri (The Two Towers)2002, Intoarcerea regelui (The return of the King)2003

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Trei.

Frăţia Inelului.

Cele două turnuri.

Întoarcerea regelui.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca dadeai un search pe net aflai usor. Uite: http://ro.wikipedia.org/wiki/St%C4%83p%C3%A2nul_inelelor

| Gizăz a răspuns (pentru Salontanul):

Ce spui tu implică o urmă de logică elementară. La câte putori sunt pe site-ul ăsta...

| Salontanul a răspuns (pentru Gizăz):

laughing