| anonim_4396 a întrebat:

Îmi spuneți, vă rog, și mie niște filme cu dezastre naturale (tsunami, tornade, cutremure), Impossible 2012 și The day after tomorrow le-am văzut, ceva de genul să fie. Ofer fundiță!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am uitat la razboiul lumilor http://www.imdb.com/title/tt0407304/ si mi-a placut.Nu este chiar cu dezastre dar este asemanator(gen sfarsitul lumii)

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Iti recomand:
- Ciclonul
-2012(Asa se numeste filmul. Suna ciudat..doar un numar de 4 cifre ca fiind titlul unui film, dar e super tare)