| Celmaitareanonim a întrebat:

Imi spuneti ceva seriale faine, sa fin din anul 2010 in colo si sa fie gen the flash, tvd, arrow

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals,Hemlock Grove,Salem,Banshee,Dominion, Daredevil, Penny Dreadful, From Dusk Till Dawn: The Series, The 100, Nowhere Boys,Under The Dome, Wayward Pines, The Messengers, Intruders, The Leftovers

| WarriorCat a răspuns:

American Horror Story
Fast and Furious 7
Survivor
Jurrasic World

| baime a răspuns:

E foarte frumos Lost, teen wolf, dexter. Nu stiu. Eu le urmaresc si imi plaac la nebunie.

| Ana47maria a răspuns:

Fast and furious 7
Jurassic World
San Andreas : Dezastrul
Riddik
Fast and furious 6
Mad Max : drumul furiei

Telenovele turcești :
Dila Hanim
Bedel
Yaman
Trădarea
(Sunt telenovele, dar sunt foarte faine. Cel puțin Bedel și Dila Hanim. M-aș uita încontinuu la ele)
Sper ca te-am ajutat big grin