| eliza a întrebat:

IN ce episod din naruto shippuden se bate sasuke cu itachi?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

In anime inca nu s-au batut. Doar in manga.
Shin.

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu stiu in ce episod dar iti dau un link si poti sa te uiti.pe google gasesti ceva pe la 113 114 pe unde pe acolo, iar pe linkul asta numai sa cauti ca nu stiu sigur :D http://www.youranimenow.com/naruto-shippuden.html

| Kioko9 a răspuns:

In episodul 138 shippuden si itachi moare in 139. http://www.narutoget.com/watch/666-naruto-shippuden-episode-138/ funda?

| anonul a răspuns:

In anime nu s-au batut, dar in schimb il ucide pe Orochimaru in episodul 113-114 si incepe sa isi caute membri pentru echipa "Snake" deci nu mai e mult vreo 10-12 episoade pana il ucide pe Itachi, si primeste Mangeq Sharingan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca in episodul 393

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am rASpuns! da! nu am!

| JIJ a răspuns:

Vezi in 138

| LikeASunset a răspuns:

In Shippuden, Incepand cu episodul 135.

| Bartos_CristiNa_1988 a răspuns:

In episodul 135