| Ruuky a întrebat:

In primul film Naruto Shippuden Naruto moare? Inca nu l-am vazut da am auzit ca Shion are nu stiu ce vis ca Naruto moare.

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Nu Naruto nu moare stai linstit! Fata a avut doar un vis care drept trebuia sa se inplineasca pentru ca toti oameni pe care ii visa ea murind mureau, dar acest lucru nu s-a intamplat si in cazul lu Naruto. Poti sa vezi toate filmele cu Naruto subtritrate in romana aici http://www.anime.kage.ro/anime/naruto/naruto-movie-list.php. Vizionare placuta!

11 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Nu cred, doar este personajul principal si ar fi stupid sfarsitul.
Psbig grinaca ar muri as merge impreuna cu Clara in Japonia si l-am felia pe Kishimoto.
xoxo:*

| Clara120 a răspuns:

Nu moare. Ceai? A pai daca ar fi murit m-as fi dus in Japonia si i-as fi zis cateva lui Kishimoto...laughing

| Clara120 a răspuns:

Asa Teresa! Mergem si-l feliem pe Kishimoto! Ce ma amuzat raspunsul tau laughing Esti de-a mealaughing

| Clara120 a răspuns:

Mai tu UchihaSasuke.laughingMoare in filmul al 4-lea? Cine ti-a zis prostia asta e un mare prost si un mare nestiutor laughing.Las' ca nu moare.Nu te mai lua dupa toti prostii laughing

| KiryuZero a răspuns:

Moare in filmul al 4-lea din Naruto Shippuden

| Иαяʋтσ a răspuns:

Nu moare naruto! cum sa moare? n-are cum naruto sa moara?:)) intra pe www.animekage.com acolo vezi toate episoadele naruto/naruto shippuden(Naruto shippuden inca se mai baga)si filmele naruto 1 2 si 3 si filmele naruto shippuden 1 2 si 3

| anna_6885 a răspuns:

Nu moare...Nu ar avea acum, e personaj principal.

| SunHee a răspuns:

Nu moare^^

| Castig001 a răspuns:

Naruto sa moara? Cred ca ai visat si tu

| MindFreeze a răspuns:

Nu moare.

| ionut_9453 a răspuns:

Cred ca tu ai visat