| hamster a întrebat:

In serialul naruto, in final sasuke moare, sau revine pe calea cea buna? dar sakura, ea e cumva omorata?

3 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Nu s-a intamplat asa ceva pana acum. Vom vedea!

| GeoXD a răspuns:

Daca vorbesti despre narutooo.primul serial...hmm.am vazut unele amv-uri pe net din naruto shippuden
sakura nu va fi omorata
si nici sasuke. dar nici nu sunt sigura ca va reveni pe partea cea buna. cel mai bine ar fi sa te uiti la tot animeul si la naruto shippuden;]

| krystal02 a răspuns:

Sakura nu moare. Ai rabdare. daca vrei sa afli sfarsitul strici tot suspansul si tot farmecul animeului.