| B0ne a întrebat:

Întrebare pentru cei care urmaresc "The Walking Dead". Care este personajul vostru preferat? Si de ce?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Steven Yeun pentru că e amuzant într-un fel sau altul. (Gleen)

| faramatania a răspuns:

A fost Merle Dixon, iar acum este Daryl ("Little Brother") Dixon deoarece am jucat și The Walking Dead: Survival Instinct (iar în joc sunt personajele cheie, cel puțin Daryl)//din acest motiv//jocul l-am terminat demult, a rămas serialul în vigoare, iar preferința mea pentru personajul mai sus amintit mi se pare firească astfel și generează acum și acest amestec explicativ.

| PervertJesus a răspuns:

Jon Bernthal (Shane) Singurul barbat care lua actiune si ar fi facut orice pentru cei ''iubiti''.