| anonim_4396 a întrebat:

La ce serial / e va uitati?

22 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

IZombie, Scorpion, Blindspot. Uneori mai trag cu ochiul si pe la Supergirl si The Flash. Abia astept sa inceapa Lucifer. Pilotul mi s-a parut genial.
@aesthetic: Da' nu s-a terminat Spartacus?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mie mi se asemana cu porcaria aia de Twilight. CUm vampirul nu ii cintea mintile fetei, asa si Lucifer nu o putea "innebuni" pe aia laughing.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

IZombie nici acum nu stiu daca imi place sau e doar ciudat laughing. M-am uitat la un trailer, dupa am vazut primul sezon. Foarte ciudat serial. Daca nu avea ea schimbarile alea de comportament cred ca copia foarte mult alte seriale. Totusi, e mereu haios sa vad una alba ca laptele langa unu negru laughing. doar in America cred ca nu se uita lumea urat pe strada dupa ea, tipa ala rau si cu par alb in cap

| KodrutZ a răspuns:

Hai breh, ca aici nu sint gasti de draci si ingeri. Se aseamana cu Twilight cum ma aseman eu cu un popa (am si barba de Mos Craciun in momentul asta, lol).

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Bine bine, mi-a amintit de chestia aia laughing. Totusi cand va aparea urmatorul episod?

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Rush
Sleepy Hollow
Limitless.

| J0B0MAT a răspuns:

The vampire diaries, the originals, game of thrones (cand apare noul sezon ), atlantis.

| Oana92 a răspuns:

NCIS Ancheta Militara si Criminal Minds

| anonim_4396 explică (pentru Oana92):

Esti la zi cu NCIS?

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaaaa

| anonim_4396 explică (pentru Oana92):

Ce zici de blonda, iti place cu joaca? ( Bishop)

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

E simpaticuta. Zici ca-i sora mai mica a baietilor, asa o protejeaza. Ziva era mai faina sad

| anonim_4396 explică (pentru Oana92):

Aha. Am citit online cum ca multi nu prea le place de ea si eram curios de alte pareri dar nu prea am vazut aici pe nimeni care sa se uite la serialul asta din pacate. laughing Ziva era mai nebuna ca toti la un loc ( in sensul bun ) mare pacat ca a plecat

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

N-am timp de asa ceva.

| Eastwood a răspuns:

- The flash.
- Arrow.
- The following.
- Justified.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sons of Anarchy, Skins Uk, American Horror Story, Supernatural, The 100, The Originals, The Vampire Diaries, Salem, Teen Wolf.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E vreo fata care sa nu vada vampirii aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce are domn'e?

| MrLucas a răspuns:

Momentan Game of thrones si Arrow

| stolz a răspuns:

Breaking Bad, Game of Thrones, Supernatural, The Mentalist, The Walking Dead, The Vampire Diaries, The Royals, Teen Wolf, True Blood și Spartacus.

(dacă menționam și serialele pe care le-am văzut deja, lista era mult mai lungă laughing)

| SkPanda a răspuns:

Ti-as recomanda serialul BlindSpot
Merită.:d