| JustMeAndy a întrebat:

Legat de Pariu cu viata credeti ca Cristi o place pe Anca? Eu sincer cred ca da fiindca daca nu atunci de ce s-a dat la ea in episodul cand au iesit toti la karaoke, de ce o proteja si de ce a sarutat-o? Dar cred ca la el conteaza prea mult diferenta de varsta dar probabil daca o place o sa treaca peste asta. Voi ce ziceti o place sau nu?

Răspuns Câştigător
| SweetySandra135 a răspuns:

Dar, totusi cred ca va fi impreuna cu Vladbig grin

15 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu este problema noastra - daca se plac bine daca nu se plac iar bine - ce faci tu se numeste putin barfa

| JustMeAndy explică (pentru negru30):

Ei bine eu nu cred ca se num barfa doar mi-am spus parerea si v-am cerut-o si pe a voastra dar asta e parerea ta. Ai dreptul la ea.

| JustMeAndy explică (pentru JustMeAndy):

Si e cam ciudata faza cum adica barfa barfesc doua personaje? happy

| negru30 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Ai dreptul - dar iti merge mai bine in viata daca nu te uiti in curtea vecinului

| JustMeAndy explică (pentru negru30):

Da, ai dreptate. Dar in legatura cu serialul asta chiar am devenit curioasa. Scz

| negru30 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Nu face nimic - era un sfat - sper sa-ti foloseasca in viata

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Eu cred ca da ca altfel nu o saruta da si eu cred ca o place dar ii e rusine sa recunoascabig grindar in ce episod a aparat-o imi zici si mie plissss!

| JustMeAndy explică (pentru SweetySandra135):

Nici chiar aparat-o atunci, la club cand restul vbeau tampenii sh el i-a pus mainile la urechi.

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Aah si eu am vazut in ep. 6

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Dar in sezonul 2 cred ca o sa fie cu sara ca deja a aparut trailerul sau ce o fi si o sa vina o fata noua pe nume cora care o sa vrea sa ii ia locul lui ioana

| JustMeAndy explică (pentru SweetySandra135):

Am vazut. naspa nu imi place dar cine stie. pacat ca in trailer nu era nimic despre Ancuta, dar daca ea se indragosteste de alt baiat e OK dar tot mai bine erau ei 2... crying

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Cred ca Anca o sa fie cu Bogdan totusi

| JustMeAndy explică (pentru SweetySandra135):

Da, si eu la fel... Daca se indragosteste de el e bine dar daca ramane cu Bogdan si il place pe Cristi nu prea o sa-mi placa.

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Da dar cred ca poate nu totusi ca in sezonul 1 zice-a ca Bogadan e prea mic pentru ea si se vedea ca nu prea il suportalaughing

| JustMeAndy explică (pentru SweetySandra135):

Da, si eu am observat laughing

| SweetySandra135 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Dar, totusi cred ca va fi impreuna cu Vladbig grin