| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

M-am uitat din curiozitate la Tokyo Ghoul si mi se pare ok. Totusi nu am inteles, de ce se alatura Kaneki la Aogiri? ( si n-am mai rulat inapoi sa caut secvente cu explicatii).

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Vrea sa ii protejeze pe aia ai lui si sa devina mai puternic.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ok, eu am vazut doar 3-4 episoade din sezonul nou, dar cred ca e ok sa raspund.
Faza e ca in manga nu se intampla asa- Kaneki lupta contra Aogiri, scopul lui suprem e de a dizolva Aogiri etc etc. Totul era simplu af.
Daar poate apare un plot twist sau ceva.
Totusi e dragut ca Ayato a devenit mai important laughing

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru Pricked):

Sezon nou? Am vazut numai un epsiod din sezonul 2. Mi-a scapat ceva?

| Pricked a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Nu,nu,n-am spus asta.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Kaneki se alatura celor din Aogiri fiindca crede ca asa ii va proteja pei cei de la Anteku dar, dupa ultimul episod aparut, am impresia ca nici el nu stie ce vrea