| MariMaria103 a întrebat:

M.am uitat odata la un film cu un "negrotei" care era mereu imbracat in costum alb si era controlat de niste extraterestri mici. Era film de comedie. Stie cineva care e?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

"negrotei"? te-ai gandit vreun moment ca poate sunt si persoane cu alta culoare pe aici? sau nu ai viziune atat de dezvoltata?

| MariMaria103 explică (pentru gelu1970):

Poate sunt rasista, nu vad care e problema ta. Daca nu ai un raspuns nu ai ce cauta la intrebarea asta, nu am cerut o parere despre vocabularul meu sau viziunea mea.

| gelu1970 a răspuns (pentru MariMaria103):

Si tu nu ai ce cauta pe TPU cu un vocabular de acest tip.

| MariMaria103 explică (pentru gelu1970):

Si cine esti tu, ma rog, ca sa-mi spui ca nu am ce cauta pe TPU cu vocabularul meu?

| Artegor a răspuns:

Filmul se numeste Meet Dave

http://www.imdb.com/title/tt0765476/