| Girly97 a întrebat:

Ma intrebam si eu, de la Scooby-Doo, de ce Velma se comporta de parca ar fi oarba deoarece de fiecare data cand ii pierde, spune ca nu vede nimic, desi asa ceva nu este posibil. Cu totii stim ca ochelarii nu te ajuta cand esti orb. Observ ca Velma isi pierde ochelarii foarte des, poate ar trebui sa incepe sa poarte lentile de contact... Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu s-au inventat inca lentilele pentru desene! Totusi vorba lui K0sti, hai sa-i facem o operatie!

| K0sti a răspuns:

laughing Eu propun chiar sa facem o donatie, sa strangem bani si sa o operam la ochi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un desen. Si pana la urma, daca ea nu vede nimic, adică negru, cum o ajuta ochelarii sa vadă? K0sti are dreptate, hai sa donam.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Poate si-a murdarit ochii.

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Deoarece sa fie mai interesant serialul!