| Veritas a întrebat:

Mâine mă duc pe la o fată și am vrea să ne uităm la un film. Ce film îmi recomandați având în vedere următoarele lucruri:
-îmi plac filmele de aventură,acțiune,ficțiune,SF,comedie, dramă
-filmele trebuie să fie interesante, nu banale...de exemplu la aventură:fără filme expirate gen Indiana Jones... înțelegeți ce vreau să spun.Ideea filmului trebuie să fie interesantă, originală.Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Now you see me.

| Veritas explică (pentru musiiic):

E perfect...Chiar am vrut să caut filmul ăsta, dar am uitat de el.Mulțumesc mult!

| musiiic a răspuns (pentru Veritas):

Nu ai pentru ce.

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Aventură- trilogia The Lord of the Rings
Acţiune- The Departed
Ficţiune- Pan's Labyrinth
SF- Gravity
Comedie- Liar Liar
Dramă- Hachiko: A Dog's Story.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am urmărit recent The Ohers (2001)
Ţi'l recomand!

| Ibrahimovic a răspuns:

Cati ani are fata? De ce te uiti cu ea la un film? Ai putea sa vezi un film romantic alaturi de ea, poate o cuceresti! smug laughing

| Veritas explică (pentru Ibrahimovic):

Avem amândoi 14...Sunt prieten cu ea și o vizitez și dacă stau 5 ore avem timp să ne uităm la un film... laughing

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Veritas):

The first time, vi-l recomand, asta e pentru voi. laughing)
The Notebook, The Last Song, Waiting for forever. big grin

| alexmihay92 a răspuns:

Uitati-va si voi la Number 23 sau the mask, bruce lee etc depinde de voi

| Andryez a răspuns:

Daca tot te uiti cu ea la un Film propune-i unul de fantezie combinat cu giugiuleli laughing) sa vezi ce va infierbantati si uitati si de film, aruncati chilotzii pe lustra... laughing)

| AnonimulCurios a răspuns:

Cercul de foc -> cel mai bun film SF pe care l-am vazut

| TotiImiSpunVaru a răspuns:

Nu trebuie sa fie interesant... ea nu te cheama la ea ca sa vedeti un film impreuna.

| Veritas explică (pentru TotiImiSpunVaru):

De unde știi tu de ce mă cheamă la ea? Nu-ți mai da cu părerea...eu aveam nevoie de un film frumos la care să ne uităm.