| Melania24555 a întrebat:

Martina Stoessel face playback in concerte? mie una asa mi se pare dar nu sunt sigura. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Mereu. Show-urile marca Violetta au foarte putina muzica fara playback, deoarece ar fi foarte greu pentru cei din spectacol sa si cante si danseze in acelasi timp, avand in vedere complexitatea concertelor. Totusi ea are o voce buna, playbackul este facut strict din motivul mentionat mai sus. happy

1 răspuns: