| 44TheSinner44 a întrebat:

Merita sa incep sa ma uit la Game of Thrones? Daca merita, de ce merita? Daca nu merita, de ce nu merita? Pace.

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Da, este minunat, genial. Înainte să-l încep țin minte că au existat persoane care să-mi atragă atenția că are prea multe scene obsece, precum au existat și persoane care m-au îndemnat clar să-l urmăresc, prin ineditul pe care-l oferă.
S-a meritat, asta sigur. A fost și este ceva foarte original, și captivant din cale-afară. E în capul listei mele de seriale BUNE.
Începe-l, ca să te convingi, nu cred c-o să-ți pierzi timpul.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Se merita! De ce? Pentru ca e unul din cele mai bune seriale!
Nu exista nimeni care ar fi urmarit 1 - 2 episoade si sa se fi lasat zicand ca e naspa... happy

| 44TheSinner44 explică (pentru lpavel):

Ok. Cred ca iti dau funda, dar sa mai vad si alte raspunsuri. O sa ma apuc sa-l urmaresc. happy

| lpavel a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Crede-ma! Nu te vei satura de acel serial! happy

| 44TheSinner44 explică (pentru lpavel):

Aha. De maine ma apuc. tongue big grin

| Daniellllll1 a răspuns:

Am vazut primele 2 episoade, si nu mi s-a parut deloc fain.Vad ca foarte multa lume apreciaza serialul ala, dar nu vad pentru ce.

| deny1230 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Si eu eram exact in situatia acum vreo 2 luni si intr-o zi ma plictiseam si am zis sa-i mai dau o sansa. M-am uitat la toate sezoanele in 2 zile. II fain raaaaaau laughing

| GabrielICG a răspuns:

Se merita sa il vizionezi, incearca si Vikings care e tot ceva gen ca GOT