| Geanin a întrebat:

Merita sa ma uit la filmul Divergent(2014), mi-a fost recomandat de profesorul de istorie!
Deci, merita?

19 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gusturile nu se discuta, chiar daca recomandarea vine din partea unui profesor de istorie. Totusi poti incerca vizionarea acestui film.

| Geanin explică (pentru neutrino):

Foarte frumos! L-am vazut si mi-a placut la nebunie!

| neutrino a răspuns (pentru Geanin):

Si atunci de ce ai mai intrebat?

| Geanin explică (pentru neutrino):

Acum l-am vazut. Intrebarea am pus-o pe la 14 si pana acum l-am vazut!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E un film bun, însă nu foarte bun. Un film pe care, nu mi-aș dori să-l revăd și a doua oară. Profesorul tău poate că a fost fascinat de film, ori poate de actriță, dar nu vrea să recunoascăhee hee), dar pe mine nu m-a cucerit filmul.

| faramatania a răspuns:

Absolut,dacă-i recomandat de proful tău. Poți si tu la rândul tău, drept mulțumire, să-i sugerezi un film cu un excentric profesor de istorie, dar bineînțeles după ce-l vezi:Nowhere Safe (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

E frumos filmul, uita-te la trailer. O sa apara si partea a 2 : Insurgent. Vizionare placuta!

| KillMePlease a răspuns:

Merita.
Si Insurgent merita, dar parca nu are acel ceva pe care il are Divergent...Da' merge

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, merita.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tare profesoru', vezi ca a aparut si partea a 2-a -> Insurgent!
Hehe, iti place American horror story?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare filmul. L-am văzut saptamana trecuta parca. Zici ca e " Jocurile foamei" dar putin mai diferit. Merita văzut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu THG.
In THG erau impartiti in districte sa se omoare intre ei, in Divergent impartiti in factiuni.
Merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place chestia aia numita film adica Twilight, da cred ca iti va placea si asta.

| presus a răspuns:

E un film bun, dar n-are legatura cu istoria. Oricum, merita vizionat.

| Salahadin73 a răspuns:

E un film prost si anost. E NotTheHungerGames.

| MySelf94 a răspuns:

Eu consider ca merita filmul, chiar 100%.

| Kharisse a răspuns:

Da, merită văzut.

| Geanin explică (pentru Kharisse):

Argument?

| Kharisse a răspuns (pentru Geanin):

L-am văzut şi mi-a plăcut atât de mult încât mi-am cumpărat şi cartea (iar eu nu sunt o fană a cititului). Convinge-te:
https://shadowbooks.wordpress.com/......nica-roth/