| AmmAn a întrebat:

Merita sa ma uit la serialul The 100? Despre ce este vorba in el?

2 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

"Dupa 97 de ani de la distrugerea omenirii de catre o bomba atomica, o nava spatiala in care se afla singurii supravietuitori trimit 100 de delincventi juvenili inapoi pe Pamant pentru a investiga posibilitatea re-colonizarii planetei. Proiect bazat pe cartea „The Hundred". " Cam asta ar fi pe scurt, eu unul ti-l recomand dar acum mai depinde si daca iti plac serialele de genu'.

| lorylya19 a răspuns:

Eu am auzit ca merita. E vorba despre un grup de delicventi mai exact 100 si ceva parca si ei sunt trimisi pe pamant( care in urma cu 97 de ani a devenit nelocuibil din cauza radiatilor) sa populeze sau sa vada daca
planeta mai poate fi locuibila. Si asa incepe totul.
Sper ca te am ajutat.