| OliverArrow a întrebat:

Niste desene animate frumoase va rog.

18 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Viata cu Louie(cel mai tare), Ce-i cu Andi, Pilotii Nascar, Copii de la 402, Naruto, Yuyo Hakusho, Capitanul Tsubasha, (Pe majoritatea le gasesti pe youtube, iar pentru animeuri recomand shinobi fansub)

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Instinkt):

Naruto, Yuyo Hakusho, Capitanul Tsubasha nu-s desene

| Instinkt a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Stiu sunt anime-uri(am specificat) dupa parerea mea e aceeasi chestie nu e mare diferenta...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Instinkt):

Ai spus mentionat de anime-uri dar n-ai spus care din alea sunt big grin...pai este o diferenta:
Desene : niste maimutareli proaste(exceptie unele gen Ce-i cu Andi, Viata cu Louie etc) produse de americani, cu o proasta calitate video
Anime: niste desene mult mai evoluate care se ajunge chiar pe categorii si care sunt cu cap facute si care de asemenea iti pot da lectii in viata ^^
(de unde pot vedea diferenta? pai dupa ce vezi 50 de desene..ca dupa te plictisesti si 100 de anime-uri iti dai seama de diferenta)
PS:Anime-urile sunt pentru adolescenti mai mult...

| Instinkt a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ok ai dreptatelaughing dar nu sunt genul atent la detalii
Desenele alea au o calitate proasta deoarece sunt facute in urma cu multi ani.
Si nu stiu daca esti fana Naruto dar daca ai urmarit noile episoade(ca si grafica sunt jalnice) nu se mai compara cu ce era in prima serie sau pan la lupta cu Pain

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Instinkt):

Sunt ai acum facute desene...si surpriza ca rezultat alea vechii erau mai bune
Pai nu mai m-am uitat la ultimele 20 de episoade aparutebig grin... lene
Greseli de scris:fana, corect era fan ^^

| Instinkt a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

N-am de unde sa stiurolling on the floor imi pare rau

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Instinkt):

Nu-i nimiclaughing se mai intampla happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un anime: Naruto
Link de unde poti viziona: http://www.deseneanime.ro/desene-animate/n/naruto/page/11/
Link Naruto Shippuden: http://www.deseneanime.ro/desene-animate/n/naruto-shippuden/

| Darkguy a răspuns:

Uita-te la TV.

| BadResonance a răspuns:

Tom si Jerry
Ben ten
Naruto
Fratii Kratt in salbaticie
O viata minunata pe punte
Jessie
Totul pentru dans
Tazmania
Un show obisnuit
Sa inceapa aventura

Se gasesc pe Disney Channel
Minimax
Cartonetwork
Bowmerang

| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Brave,Hotaru no haka,WALL·E, Ratatouille,The Incredibles,How to Train Your Dragon,Madagascar,Despicable Me, Megamind,Coraline,Up, Ice Ace, Cloudy With a Chance of Meatballs, The Pirates! Band of Misfits, A Christmas Carol.

| AlexAtanasiu a răspuns:

Bleibleid

| ssilviu250 a răspuns:

Samurai Jack, Honk Kong Phui, Ben Ten(dar astea mai noi sunt faine )

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Pai: Insula Dramei Totale, Zambetul lui Sharon, Povestitorul Anderson care inculd toate povestiile scrise de H.Cristian.Anderson,Arthor,Ben10,Hero108 si cam ata. Funda?big grin

| Xp4iN a răspuns:

Http://anime.kage.ro/ gasesti aici :)

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Xp4iN):

Omul a cerut desene corect? pai datii domne desene, nu anime-uri... iar daca sunt anime-uri, mentionati ca sunt anime-uri ca dupa se invata ca anime-urile si desenele sunt acelasi lucru si recomandatii unele bune, ca na...