| OanaSiCamAtat a întrebat:

Niste filme calumea? Horror sau comedie. Daca imi spuneti horror, nu-mi dati cu sange sau d-astea, vreau cu spirite/fantome gen The Haunting in Connecticut, Paranormal Activity. Si daca-mi dati de comedie, vreau sa fie d-alea calumea. Multumesc anticipat. happy (Dau funda.)

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Filme horror : Haunted of Whaley house, Casa celor 13 fantome, Wrong turn seria, Tarata in iad, Yeti: The curse of the snow devil, The shortcut, Red sands, The leprechaun Origins, the hills have eyes (seria), Masacrul din texas (seria), Hostel (seria), Casa de ceara si Eden lake (stiu ca majoritatea sunt cu sange sau chestii de astea dar merita sa te uiti la ele zic eu.
Filme comedie : American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9, A haunted house 1, 2 (cam astea sunt singurele care mi-au placut, mai erau cateva da nu imi mai amintesc )
Alte filme tari (actiune+comedie+bataie+putin horror poate) - Serialul supernatural, Filmul fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 si 7 trebuie sa apara in 2015 in aprilie parca, Undisputed 2, 3 si cam atat. Vizionare placuta! Sper sa iti placa filmele.

| Sn4k3 a răspuns:

Mi-am amintit inca 3 filme horror : See no evil 1 si 2, Colectionarul 1, 2 si Cabin fever (seria).

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Si Dimineata mortii laughing.

| WaraAl3x a răspuns:

Horror : Insidious 1, 2; Conjuring; Ocullus, The sinister; Anabelle Jessaabelle. Have fun.

| WaraAl3x a răspuns:

Comedie, nu prea ma uit eu dar. : intouchables, un film f f frumos care iti ofera si o lectie de viata; Les visiteurs 1, 2, 3 - chiar daca sunt vechi, sunt printre cele mai faine. Ar mai fi si Scarry Movie.