| anonim_4396 a întrebat:

Niste filme fantastice si cu putina comedie?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Being John Malkovich (1999),The Cobbler (2014),Night At The Museum 1, 2.3 (2006/2009/2014),altele:The Craft (1996),John Dies At The End (2012),Descendants (2015),Invisible Sister (2015)

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Daca vrei ceva fain, apuca-te de anime-uri happy
Poate ti se par de copii mici, dar nu face prostia sa crezi asta!
Incearca :
High School DXD
Rakudai No Cavalery
Kampfer
Toate sunt fantastice, cu comedie happy

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Nu-mi plac anime-urile
Am incercat sa ma uit de multe ori
Prefer filmele

| Felissa13Eden a răspuns:

Harry Potter, toate!

| aCek1ng a răspuns:

The Conjuring, The Cabin in the Woods, Poltergeist, Crimson Peak.

| anonim_4396 explică (pentru aCek1ng):

Nu e nici unul de comedie si fantastic, doar groaza

| TCosminn a răspuns:

Nu stiu filme fantastice cu putina comedie dar stiu multi actori de comedie: Adam Sandler, Jim Carrey, Eddie Murphy, Martin Lawrence etc.

| Fotbalistu_Mihai_1988 a răspuns:

Ora de varf

| MuşeiIanis2000 a răspuns:

Ti-as recomanda jack ass in caz de nu l-ai vazut, sau scary movie toate seriile, sau numai comedie: Grudge Match, Keanu, Dirty grandpa, Bunicul dezlantuit 2013 e prea tare, Meet the Fockers iarasi e fain, acum poate le-ai vazut, poate nu