| onlymeme a întrebat:

Nu a aparut "saw 8" nu?

Răspuns Câştigător
| RotaruFlorin a răspuns:

Eu nu cred ca acesta e ultima parte a seriei, mai ales ca trebuie sa aflam si cum a fost convins dr. Gordon sa-l ajute pe Jigsaw. Actrita Betsy Russell (Jill Tuck) nu mi-a placut deloc, a jucat foarte prost in toate partile Saw in care a aparut. Si mi se pare ca Saw exagereaza prin numarul victimelor, unii mor chiar degeaba prin film. Oricum, la asemenea filme, intotdeauna e loc de o continuare. Mai ales in cazul unei francize profitabile din punct de vedere al incasarilor, cum e Saw. Mie mi s-a parut destul de buna aceasta ultima parte, plina de imprevizibil, asa cum ne-au obisnuit. Apropo, am citit pe net ca actorul Cary Elwes a dat in judecata producatorii de la Saw pentru prima parte in care a jucat, pentru ca nu a fost platit cu cat i s-a promis. Intre timp si-a rezolvat problemele cu producatorii, astfel se explica de ce abia in aceasta parte reapare dr. Gordon si ni se arata ce s-a intamplat cu el dupa ce a scapat din capcana lui Jigsaw.

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu, si nici prea curand nu va aparea. In urmatorii ani probabil.

| Xlove64 a răspuns:

Nu

| SkittlesS a răspuns:

Nu din pacate
7 a fost ultimul
de aceea se numeste Final chapter

Ce pakat

pup

StupiDream

| ELAndrei a răspuns:

Inca nu

| geobig a răspuns:

Draga eternity nu sunt sigur, dar daca ai vazut toate cele sapte filme exact la ultimul film adica"saw 7" se zicea ca este ultima parte cu toate ca eu imi doresc sa continuie seria dar din pacate cred ca asta a fost tot.pup