| Goga_Anamaria_1998 a întrebat:

Nu gasesc pe niciun site episodul 1 din sezonul 8 din the vampire diaries. a gasit cineva?

2 răspunsuri:
| adeadeliina a răspuns:

Nu gasesti pentru ca de-abia a aparut in America, am vazut ca a postat Ian Somerhalder pe Facebook, a aparut ieri primul episod, dar pe internet va dura ceva pana va aparea, cam o luna. funda?

| Nigirishimete a răspuns:

Hei bună, a apărut deja azi sezonul 8 ep 1 în engleză, mâine sau peste 2 zile o să fie tradus în romana, nu pot să îţi dau site-ul aici fiindcă este un regulament, intră pe google şi scrie ``vezi-online`` şi dai pe primul site.Vizionare plăcuta.