| MasterGremlin a întrebat:

Nu stiti cumva un film unde tatal unui tip.salveaza o fata sau un baiat de niste criminali.dupa afla criminalii unde stau parintii acelui tip adica tatal si mama si mai stiu ca ii ataca se uita prin vizor tatal si ii baga a un fel de cutit prin vizor direct in ochi tatalui care vroia sa vada cine era,dupa care ii prinde ii leaga, toarna benzina peste ei si ii arde de vii. dupa care protagonistul adica fiul parintilor ii cauta pe criminali si dupa ii omoara unul cate unul...si mai tin minte o faza cand il prinde pe unul dintre criminali si ii toarna ciment pe gura si in dimineata urmatoare il gasesc politistii mort cu betonul in gura.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vendetta (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2572632/

| MasterGremlin explică (pentru faramatania):

Mersi mult! chiar nu mai stiam. + ca nu am insistat prea mult pe ce am scris(gramatica). big grin

| faramatania a răspuns (pentru MasterGremlin):

E ok, mersi mult și eu.