| asu33 a întrebat:

Oare va fi Naruto impreuna cu Sakura, cine imi poate zice? Funda.Eu nu cred in Sakusasu doar in NaruSaku(suna mai bine).eu cred ca Sakura face o pereche grozava cu Naruto.Vreau sa-l vad pe Naruto Hokage si pe Sakura Printesa :X.

Răspuns Câştigător
| AndreeaIII a răspuns:

Nici mie nu imi place sasusaku sau naruhina,bleah. Iubesc narusaku,si chir cred ca au o sansa,se potrivesc cel mai bine,si oricum naruto o iubeste pe sakura, iar sakura incepe sa simta ceva pentru el. Dupa mine, eu chiar cred ca va fi narusaku, iar naruto va deveni hokage, cat despre sakura nustiu.In fine sper ca te-am ajutat, tine minte sunt fana narusaku happy