| YoyoRoXXy a întrebat:

Okk.Cei care se uita la Pretty Little Liars (si chiar l-au terminat) am o intrebare..In sezonul 4, apare Miranda, iar Hannah si Caleb se despart :/.Ei chiar se despart? Nu se mai impaca? Si..De ce? Nu am prea inteles de ce pentru. ca Caleb ii tot zice ca "e complicat"..Am vazut ca el chiar plange si e nervos cand a facut asta.E din cauza lui -A? Sau pur si simplu nu mai vrea sa aiba nimic cu Hannah? Plss HELP.Moooor sa stiu acum.

Răspuns Câştigător
| clarinas a răspuns:

Deci tocmai am terminat sezonul 5. Nu mai tin exact minte detaliile. Nu e din cauza Mirandei, oricum. Se impaca H si C. Deja s.a aflat cine e A. Esti cam in urma.

| YoyoRoXXy explică (pentru clarinas):

Da,stiu ca sunt in urma..Incerc sa ajung la zi, dar va mai dura ceva..Ms mult :3

| YoyoRoXXy explică (pentru clarinas):

Cumva,Ezra e A?

4 răspunsuri:
| clarinas a răspuns:

Nop. daca n.ai ajuns, nu.ti spun. Ti.as strica surpriza. Vizionare placuta!