| Daniellllll1 a întrebat:

Parere episodul 20 sez 11 din SUpernatural?

23 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E genial serialul asta frate, cel mai tare. La inceput a fost asa si asa episodul, deoarece ma asteptam la ceva mai ''mare'' cand vine vorba de Dumnezeu, dar sfarsitul a fost foarte tare si cred ca e cel mai bun episod de pana acum.

| Daniellllll1 explică (pentru Sn4k3):

Yap,finalul face tot :D
Eu sunt fan pe viata serialului asta :D
https://www.youtube.com/watch?v=u5Ajx_gRq54

https://www.youtube.com/watch?v=U62POj1HcAI

| AlxCr a răspuns (pentru Daniellllll1):

Fortza Chrowley!
Sper ca vor face si sezonul 12, 13 :X

| Daniellllll1 explică (pentru Sn4k3):

Am citit ca va fi cel mai tare script ever, din serial, n-am crezut rolling on the floor
Mi-au dat-o scenaristii rau rolling on the floor

| Sn4k3 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mersi pentru linkhee hee.

| J0B0MAT a răspuns:

N-am ajuns până acolo.Sunt la sez 6.
Îl vreau pe Luci înapoi.sad

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

rolling on the floorStai sa vezi cand ajungi la 11x20.O sa ai o surpriza... big grinSi...cum ti se pare serialul?
11x20 E cel mai tare episod care a aparut pana acum big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

E super.Sez 6 până acum e cam plictisitor.5-ul a fost cel mai tare dintre toate.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Sezonul 7 dupa mine a fost plictisitor, dar a meritat, a continuat foarte tare cu sezonul 8.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Personajele preferate? Ale mele Castiel si Crowley(sa vezi ce tare o sa devina mai incolo big grin )Cred ca urmeaza si Chuck

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mi-a plăcut Lucifer, sper să mai revină. Castiel e funny.Îmi place şi Dean.Se aseamănă la caracter cu Damon.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Finalul sezonului 6 e chiar fain, o sa vezi big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Te-ai mai apucat de Game of Thrones?

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Nu,mi-ai zis? Dar sincer...nu mi se pare bun serialu ala, nu stiu, o sa incerc mai incolo.Haide in privat big grin

| Krixxus a răspuns:

Foarte tare
A ghicit o prietena ca Chuck o sa fie God
Interesant cum Dean a fost imun la ceata... are Amara planuri cu el laughing)

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

rolling on the floor) Era normal sa fie imun, lui nu-i vrea raul, pentru ca el "a eliberat-o"
Daca te uitai pe net, puteai sa vezi ca se banuia de mult ca el o sa fie GOD.PREA TARE Serialul asta!

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

Stiam ca el era " favorit " la rolul de God
dar tot speram la cineva mai misterios

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

Eu ma asteptam la Morgan Freeman, adica. voiam ca el sa fie

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

rolling on the floor))) de ce? ca el are rolul asta in majoritatea filmelor?

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

Pentru ca e un actor de nota 10000, dupa parerea mea e cel mai bun ALL TIME, si a interpretat extraordinar rolul lui GOD, in "Dumnezeu pentru o zi "

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

Este bun laughing dar era prea..nu stiu
Sunt curios daca o sa fie echipa God & Lucifer vs Amara

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

Nu stiu...si eu sunt curios, d-abia astept episodul viitor big grin

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

Da da da