| anaiulia777 a întrebat:

Pe ce site va uitati la seriale? As prefera un site unde sa imi pot tine evidenta episoadelor pe care le am vazut si sa imi arate si data cand va aparea urmatorul episod.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Vezi-online, filmeserialeonline, se fac cu alta culoarea episoadele vazute.
Dar ca sa te poti uita pe orice site, scrie ultimul episod vazut undeva (asta in caz ca il uiti asa des), si cauta pe imbd serialul, acolo scrie cand va aparea episodul/sezonul urmator.

| Sociopat a răspuns:

Poti sa le descarci.