| Catalin0486 a întrebat:

Pentru a fi in tema cu Star Wars ep. VII am decis sa urmaresc intreaga colectie. Avand in vedere ca este prima data cand urmasersc filmele ar trebui sa le iau in ordine asa cum au fost ele lansate?
Ps: intreb deoarece am vazut pe multi care recomanda o amumita ordine.

1 răspuns:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Le iei pe episoade. După ce te-ai familiarizat cu ele, există mai multe moduri în care le poţi viziona. Gen 4, 5, 2, 3, 6 sau 6, 5, 4, 3, 2, 1. În fine, cum vrei. Ai prins ideea.