| SmileDot a întrebat:

Pentru cei care au citit cartea "After" de pe Wattpad : va aparea filmul? Daca da, cand si cine vor fii actorii?

Răspuns Câştigător
| WildLife1001 a răspuns:

Salut! Stiu ca Hardin va fi interpretat de Harry Styles, logic, Tessa va fi interpretata de Indiana Evans.Filmul nu stiu sigur cand va aparea dar am aflat ca Paramount a acceptat prin octombrie 2014 sa-l faca.Stiu ca am raspuns cam tarziu, dar sper ca totusi te-am ajutat!

| Divergenhnv a răspuns (pentru WildLife1001):

In rolul lui Hardin va fi Daniel Sharman

2 răspunsuri:
| ElizaYOLO a răspuns:

Nu sunt sigura daca va aparea filmul, dar in mod normal, pe PC arata in dreptul filei rubrica "Cast" si acolo spune ce actori sunt si caror roluri corespund.