| ariana1111134775676 a întrebat:

Pentru cei care au vazut jurnalele vampirilor Elena va muri?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sezonul 8 o sa fie ultimul si Elena o sa apara in ultimul episod.

http://www.seventeen.com/......returning/

| DyNo a răspuns:

Nu, nu moare, totusi nu apare in sezonul 7, din alte motive. As putea sa dau spoiler aici, dar nu vreau sa ma injure lumea. laughing Asa ca daca esti interesat in a afla intreaga poveste, poti sa te uiti la serial, sau poti cauta pe net, mai mult ca sigur o sa gasesti.

| MistretulPufos a răspuns:

Astia te mint Lenuta o sa moara

| DeeAnonym a răspuns:

Nu... Elena nu moare. Daca ea moare se termina serialul, deci daca inca nu ai ajuns la ultimele episoade, Elena nu moare. Pana la urma ea e personajul principal. Fara ea, serialul nu mai e asa interesant. happy

| Amiica a răspuns:

Nu. Nu o sa moara, este personaj principal.

| Symy001 a răspuns:

Nu dar in sezonul 4 se treansforma si ea in vampir