| MeawXPisicut a întrebat:

Pentru cei care se uita la The Originals si au ajuns pana la sfarsitul episoadelor care au aparut:
Stiti cumva daca Kol care se afla acum in corpul lui Kaleb se va intoarce in corpul lui normal ca vampir?big grin
Ii sta mai bine in corpul de vrajitor laughing.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din cate stiu eu nu, Kol o sa ramana mereu in corpul lui Kaleb. Cel putin pana se termina acest sezon.

| AlleSss a răspuns:

Heii! Sper să nu,arată supppeeerb ♥♥♥ în corpul lui Kaleb :X. Şi,oricum,doar nu îi va veni vreo idee lui Esther sau Davinei să îl sufoce iar în corpul său de vampir,având în vedere că el e iniţial vrăjitor. Deşi,e probabil să vrea să trăiască veşnic, dar având în vedere mica "dragoste" ce se naşte între el şi Davina, poate rămâne vrăjitor. Deci cel mai posibil rămâne în corpul actual.

| MeawXPisicut explică (pentru AlleSss):

Stiuuuu! E asa uimitorin corpul de vrajitor!