| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii max payne, jocul. Cine credeti ca ar fi fost perfect pentru rolul din filmul cu acelasi nume? Ca cel cu mark warlberg sux din toate punctele de vedere, iar mark nu seamana deloc cu personajul din joc, de fapt nimic din film nu seamana cu jocul.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

laughing Jocul este aparut cu mult timp dupa lansarea filmului, si are alta poveste.
In seriile spider man ( jocuri ) seamana personalul principal cu vreunul dintre personajele principale din film? NU!