| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste filme in care o fata care este virgina,sau mai exact nu a avut niciun prieten sa se indragosteasca de baiatul rau,vedeta scolii, etc? Si el sa-i impartasasca sentimentele.Ma refer la filme ca, Cruel Intentions sau The Duff. Ceva asemanator.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi m ai sunt fete virgine? Nu vezi ca ele scapă de virginitate la 12-15 ani? Astea sunt vise, fete virgine laughing

| faramatania a răspuns:

Very Good Girls (2013),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),St. Elmo's Fire (1985),The Virgin Suicides (1999),Whip It (2009),The First Time (2012),A Walk To Remember (2002),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),"Saved!" (2004),Mean Girls 1 și 2 (2004/2011),The Spectacular Now (2013),Endless Love (2014)

| CristinaSNC a răspuns:

Trei metri desupra cerului

| CristinaSNC a răspuns:

A walk to remember
Sau mai poti sa incerci si Last Song, nu e chiar tipa virgina, dar e baiatul "vedeta". Oricumfilmul este emotionant, eu l-am vazut de doua ori si pot spune ca este printre favoritele mele happy

| Anna121 a răspuns:

An Education (2009)
Tre metri sopra il cielo (2004)
A Cinderella Story (2004)
A Walk to Remember (2002)

| nedeea86 a răspuns:

Chestie cu fata virgina si baiatul rau il vezi si in filmul asta: Tres Metros Sobre El Cielo (Three Steps Above Heaven).

http://www.cinemarx.ro/......30783.html

Mai este o continuare la el daca vrei sa te mai uiti. Tengo Ganas De ti

http://www.cinemarx.ro/......04639.html

Vizionare placuta! :)

| CarinaElena a răspuns:

A Walk to Remember

| Mădă70 a răspuns:

Endless love, e un film foarte frumos.