| DenisIonut01 a întrebat:

Recomandari de filme gen Maleficent (fantezie,cu magie, vraji etc ) perioada 2012-2014

Atentie "recomandat" inseamna ca l-ati vazut deja, nu imi dati copy-paste de pe google la care credeti ca este fain.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

La Belle et la Bête (2014),Oz: The Great And Powerful (2013),Hansel And Gretel: Witch Hunters (2013),Snow White And The Huntsman (2012)

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Multumesc tuturor!

| OnuOnulică a răspuns:

Dar de un "te rog" sau un "multumesc" nu pui?

Enchanted (2007)
The Covenant (2006)
Charmed (1998)

| DenisIonut01 explică (pentru OnuOnulică):

Te rog OnuOnulica si Multumesc OnuOnulica happy mai bine?

| OnuOnulică a răspuns (pentru DenisIonut01):

Mult mai bine.
Cu placere.

| DenisIonut01 explică (pentru OnuOnulică):

Poti sta linistit ca multumeam la sfarsit cand acordam si funda care e si ea un semn de multumire. si doream niste filme din 2012-2014 ca sa le pot vedea hd tu mi-ai dat din 90-07 nu zic ca nu ar fi faine pentru ca sunt vechi spun doar ca nu le pot vedea hd.

| DiaAndra a răspuns:

Mirror Mirror sau Snow White and the Huntsman...astea le-am vazut eu de genul asta, sper sa iti placa big grin

| Tauriel a răspuns:

Toate astea sunt tari. Eu adaug si Hobbitul (recomandat).:-)