| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale bune dar sa fie scurte, condensate si actiunea sa nu fie lalaita.Preferabil sa nu fie prea dramatice desi se accepta cele in genul AMHS, Salem. daca se poate si cate o scurta introducere la fiecare.mc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Constantine (2014),Penny Dreadful (2014),From Dusk Till Dawn: The Series, mai poți încerca și Hell On Wheels, gen western și un serial chiar scurt, doar un sez, fără a fi anulat, deci serial terminat este Fargo (f.bun)//pentru descriere vezi cinemagia.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AmericanHorrorStory*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Riget, dekalog, fanny and alexanderlaughing, carnivale...