| Ailin22 a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale cu vampiri va rog, tinand cont ca deja ma uit la The vampire diaries si The originals.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Hemlock Grove, Buffy The Vampire Slayer, Dracula (2013),The Strain (cu vânătoare de vampiri), Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents), și mai poți să încerci și Valemont (mini-serie/ca fiind cu Eric Balfour)

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, uita-te la serialul Hemlock Grove, anul acesta apare si sezonul 3. E cu un varcolac si un vampir

| onix33 a răspuns:

True blood big grin