| MinionDodo a întrebat:

Repedeeee. Am nevoie de un film de groaza pe care sa il vad cu un baiat. Ceva dragut dar si scary in acelasi timp. Da-ti-mi voi ceva filme care vi se par potrivite. Mersiii

Răspuns Câştigător
| Iuliannajessicca a răspuns:

" orfana " si " Vamps " sunt niste filmd geniale si care trebuie sa le vezi

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Spring (2014),Come Back To Me (2014),Grace (2014),Honeymoon (2014),Carrie (2013),Uninhabited (2010),When Animals Dream (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6
Venin
Vineri 13 - cel din 2009
The breed
The hills have eyes 1, 2
Backcountry
From the dark
Haunt
Haunting of Whaley house
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Drag me to hell
The conjuring si continuarea Annabelle
Wolf Creek 1, 2
Dark Summer
A haunted house 1, 2
Cabin fever 3
The Cabin in the Woods. Vizionare placuta!

| Daniellllll1 a răspuns:

Scary movie 2, Jeepers creepers (toate partile, in special 2)

| Kharisse a răspuns:

Warm Bodies (Comedie, Horror, Romantic): https://www.youtube.com/watch?v=07s-cNFffDM