| Lavyny26 a întrebat:

Revine Harry Potter? Ce e posibil să se întâmple?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Filmele au fost bazate pe seria de cărţi Harry Potter.
No books => No movies.

| Lavyny26 explică (pentru Pricked):

Cum am spus și mai devreme era un zvon.Mulțumesc pentru răspuns.

| cristimihailov a răspuns:

E barbat adult actorul. Cum ar putea sa il mai joace pe puradel? Cand e plin de par pe piept si nebarbierit arata ca tata daniel. Ala din deal. Din metropolie.

| Lavyny26 explică (pentru cristimihailov):

Mă refeream la continuarea cărților, atunci când Harry Potter e adult.Am auzit un zvon și voiam să văd dacă știe cineva ceva în plus despre ce știam eu. Oricum mulțumesc pentru răspuns chiar dacă nu e ce mă așteptam eu.

| cristimihailov a răspuns (pentru Lavyny26):

In ultima parte la final parca isi duce puradelul la scoala de vrajitori. Banuiesc ca s-a inchis aici. Oricum s-a intins cam mult filmul...

| Lavyny26 explică (pentru cristimihailov):

Eu nu cred că s-a întins prea mult, da aici s-a terminat, dar am auzit că e posibil ca autoarea să continuie.

| Vlady_7622 a răspuns:

Jk rowling a publicat un articol pe pottermore despre faptul ca harry ron si hermione si familiile lor si toti cei care au fost in armata lui dumbledore au fost prezenti la campionatul de vajthat si i-a descris putin ca cica harry a inceput sa albeasca laughing si ca mai nou are si o cicatrice pe obraz din cauza serviciului sau.Si ron i s-a alaturat lui george la magazinul de glume si in fine zicea de toti etc etc si asta a starnit atentia tuturor fanilor si de aici si zvonul ca revine dar nu are cum sa revina din pacate...adica pe mine nu m-ar deranja deloc dar ce se mai poate intampla? se intoarce voldemort pentru a mia oara? povestea a fost spusa :'(.si in plus rowling a spus ca s-a terminat dar se pare ca dupa atata timp de tacere a mai zis ceva de fapt era de asteptat adica a scos o groaza de bani din HP si inca o face...nu poti sa renunti asa usor la o serie fenomen deci probabil ca doar o sa ne tina la curent cu ce se mai intampla cu ''gasca'' si atata tot. dar s-a terminat cu cartile gata cu filmele gata cu aventurile :'(dar poate o sa se razgandeasca intr-o zi(eu asa sper pentru ca harry potter e viata mea)winking

| Lavyny26 explică (pentru Vlady_7622):

Eu am aflat de la știri, dar nu am înțeles ce zicea pentru că vorbea tare fratele meu. Harry Potter e și viața mea.

| Vlady_7622 a răspuns (pentru Lavyny26):

Aha...pai daca vrei mai multe detalii si vrei sa citesti intreg articolul poti sa iti faci cont pe pottermorewinking

| Lavyny26 explică (pentru Vlady_7622):

Ok,mulțumesc!