| MarioTGK a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva...In fast & furious Tokyo drift moare Han ala dar in fast & furius 5 de ce mai apare daca e mort?
Fara raspunsuri la misto va rog, chiar sunt confuz

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Din cate am inteles si eu de pe internet, ordinea teoretica a filmelor nu ar fi cea in care acestea au aparut. Cronologic, ele ar fi asa: The Fast and The Furious, 2 Fast 2 Furious, Fast & Furious, Fast Five si abia apoi Tokyo Drift.
De aceea Han apare si in 4 si in 5, deoarece evenimentele s'au petrecut inaintea celor din Tokyo Drift.

2 răspunsuri:
| razvan131997 a răspuns:

Eu cred ca a fost o înscenare.

| MarioTGK explică (pentru razvan131997):

Nu are cum sa fie o inscenare pentru ca despre asta e fast & furious 7...se descopera cine l-a omorat pe ala daca va intoarceti la film o sa vedeti ca un mercedes argintiu intra in el si de fapt era planuit.mercedes-ul il urmarea sa intre in el