| Ichigo a întrebat:

Sal all. Pentru cei care se uita la anime, orice anime, nu vreti sa ne uitam impreuna? Asa mai discutam faze, idei si alte chestii imediat cum am vazut animeul. Ma pot uita si la reluari din Naruto, Bleach, Death note, Fairy tail, fma. etc pentru cei care acum vor sa se uite. Oricum... daca vreti sa va uitati cu cineva la un anime deodata sa discutam despre el si sa ne raspundem la intrebari bagati-ma pe mess george_5630@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Si eu ma uit la Naruto, dar am seria la zi!
Inafara de acest anime m-am uitat la Inukami si trebuie sa termin Soro No Otoshimo Forte. Daca vrei sa ne uitam imperuna la ceva sunt dispusa sa incep si alt anime deci daca esti intereseat sa viz impreuna lasa-mi un mesaj pe TPU

3 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Buna,eu ma uit la Naruto! Daca ai cont de Facebook, Add me as a friend la Laura Luncanu!

| Ichigo explică:

Datorita valului de oameni care mi-au dat add momentan nu mai pot tine pasul si cu altii asa ca va rog nu ma mai adaugati scuze...

| Ana_9389 a răspuns:

Da te poti uita pe net dar naruto e o prostie din partea mea