| Analia91 a întrebat:

Sal cine stie unde pot vedea movie 4 naruto da nu shippuden plz ajutati-ma! fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Aici ai toate filme cu Naruto si Naruto Shippuden aparute in Rom pana acum http://www.anime.kage.ro/anime/naruto/naruto-movie-list.php.
Naruto movie 4 nu exista, dar o sa apara Naruto Shippuden movie 4 cat de curand! Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

NU exista naruto filmul nr 4 exista numai pana la 3... dar naruto shippuden movie 4 (the lost tower)exista, si o sa apara la noi cat de curand

Răspuns utilizator avertizat
| Analia91 explică:

Ms mult*