| FarSe17 a întrebat:

Sal TPU, am curiozitatea sa-mi spuneti daca video asta e real :D. Ms

https://www.facebook.com/video.php?v=741803222539753

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Salve! Mie imi pare o facatura. Adica el e cu masina pe camp si nu poate ocoli O PERSOANA, trebuie sa dea in marsarier? Apoi mai e ciudat modul fortat in care se misca persoana in alb. Si daca ar fi real, ceva neorganizat, explicatia e simpla, este vorba despre un batran sau o batrana cu mintile ratacite care rataceste pe un camp.

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Real ii dar nu iti imagina ca este vreo stafie ceva, eu cred ca ori e o farsa ori a dat peste un beat care se odihnea in pace happy