| vicionutz a întrebat:

Sall all! Deci vreau un film horror care sa-mi aminteasca mereu la acea fantoma din el ( vreau unul cu fantome ), cum a fost The grudge, o luna mi-am amintit cat de scarry a fost, dupa ce l-am vazut am intrat pe site-urile care ziceau topuri cu filme horror, le-am vazut aproape pe toate din top 10 da nu am mai gasit unul care sa ma speria atat de rau ca acela, m-am uitat si la The ring varianta originala si m-ai mult am adormit la el, varianta americana nu, la shutter am vazut varianta americana, nu paia originala si la fel m-am plictisit ( am zis ca astea facute de asiatici ca the grudge or fi mai reusite ). In concluzie vreau un film foarte horror, cu multe faze scarry si ati inteles voi mesaju. Multumesc.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dead End (2003),Dead End 2 (2015?),I Will Follow You Into The Dark (2012),Drag Me To Hell (2009),Haunt (2013),The Woman In Black 2: Angel Of Death (20 02 2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Pai cele mai tari sunt :
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Haunt
Haunting of Whaley house, dar acum nu se mai fac filme chiar asa de groaza. Vizionare placuta! Un film tare ar mai fi Wrong turn 2.

| iInfinityDarkness a răspuns:

The conjuring, paranormal activity, the haunting in connecticut, the exorcism of Emily Rose, texas chainsaw.

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

Iti recomand un singur film: Miriapodul Uman (The Human Centipede). Sunt sigur ca te vei speria de el foarte tare.