| Torra01 a întrebat:

Sall! Funda cine imi da si mie niste anime de dragoste!

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Deci am vazut atat de multeeee.
Sa incepem!:D
Mai intai am sa iti dau un site unde iti arata toate animeurile la care m-am uitat:) http://myanimelist.net/animelist/onutza4ever95
Sa stii ca toate sunt comedy\romance\drama\slice of life\etc.
Iar acum,cu final fericit:
-11eyes
-B Gata H Key
-Dragon Crisis!
-Fruits basket
-Inuyasha
-Itazura na kiss
-Itsuka Tenma no Kuro Usagi (inca nu ii stiu finalul trebuie sa apara sez 2)
-Kaichou wa maid sama(il ador,e preferatul meu:X )
-Munto tv(are doar 9 ep)
-Midori no hibi
-MM!
-To love ru
-Ouran high school host musical(printre preferatele mele)
-Rosario+Vampire
-Shakugan no shana(printre preferatele mele)
-Shugo chara(mi se pare cam de copii,oricum e destul de tare:) )
-Skip beat(printre pref mele)
-Sora no otoshimono(printre preferatele mele)
-Special A(printre pref mele)
-Tokyo mew mew
-Tonagura
-Toradora(printre pref mele)
-True tears
-Uta no princess sama
-Vampire knight(printre pref mele,dar finalul nu mi s-a parut prea fericit)
-Yumekui Merry
-Zero no tsukaima(printre pref mele)

Ps:Nu sunt o nebuna dupa animeuri,ma uit la ele doar cand n-am ce face.Problema la mine e ca atunci cand incep unul,greu ma mai las de el pana il termin:))

| Aηdεεε a răspuns:

Buna :]
Zero no Tsukaima, Shakugan No Shana [ Nu e chiar genu` Kiss x Sis dar e dragut ], To Love Ru [ Seamana putin cu Kiss x Sis, in fine, asa ecchi greu gasesti xD ], B Gata H Kei [ Cred ca o sa-ti placa, doar ca grafica e cam slaba ], Yosuga no Sora [ Are o grafica foarte frumoasa si o poveste interesanta, e tot romance ], Ano Hi Mita Hana no Namae o Boku-tachi wa Mada Shiranai [ Scurt nume, stiu. ] etc

Sper sa fie cateva pe care nu le-ai vazut si care sa-ti placa.
Succes ^^

| RoseQueen a răspuns:

Lovely Complex! Naruto(asta daca vrei o dragoste in desfasurare care nu are sanse de izbanda)