| counterstrike96 a întrebat:

am vazut acum o luna un film. cu un copil care a fost abandonat la nastere. si cu ajutorul muzici da de parinti lui. care nici nu stiau ca exista... si parinti erau tot cu muzica. dar am uitat cum se numeste filmul... cine stie. DAU FUNDA! si parinti erau desparititi.

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

August Rush? happy

2 răspunsuri:
| SweetChild1 a răspuns:

Cumva părinții sau întâlnit la finalul filmului la un concert al fiului lor. Iar acesta, copilul, totate zgomotele pe care le auzea în jur era ca și muzica? Dacă așa e filmul înseamnă că te-ai uitat la August Rush. Frumos film...