| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum un an pe pro tv pe seara un film 16+ tare pervers :X. Era un baiat si o vata nu stiu ce erau ei intre ei dar stiu ca baiatul se dadea pe langa feete si le f**** si le mai si filma. Mai tin minte ca baiatul facuse un pariu cu fata ca daca baiatul cucereste o alta fata fata cu care facuse pariul urma sa se f*** cu el.Baiatul era un fel de "Casanova" Mai stiu o faza in care baiatul ii prinde pe doi baieti in pat facand dragoste, baiatul santajandui. Nu am putut viziona filmul complet in acea seara si nu stiu cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite ceva, tot în genul celui căutat de tine, deși ar putea fi unul dintre ele:
Cruel Intentions (1999), Pigs (2007), The Girl Next Door (2004)

3 răspunsuri:
| marinelmomoratoiu a răspuns:

Cum se numeste acest gen de filme @floresdemayo?

| floresdemayo a răspuns (pentru marinelmomoratoiu):

Nu cred că au un gen anume, pot conține dramă, comedie, aventuri etc Sunt filme pentru adolescenți, cu tentă erotică.

| marinelmomoratoiu a răspuns:

Cruel Intentions este filmul. Mersi mult :*